ana sayfa > Genel, Zayıflama, Zayıflama Yöntemleri > Bol Su İçmek Zayıflatırmı?

Bol Su İçmek Zayıflatırmı?

Cumartesi, 03 Eyl 2011 yorum ekle yorumlara git
su içmek zayıflatır mı

İnsanlar zayıflamanın yollarını aramakla beraber birçok insan standart olarak diyet, spor ve bu tür egzersiz gerektiren çalışmalar yapıyorlar.

Eğer sizlerde bunlardan birini yapan gruba giriyorsanız ve sizlerde çalışmalarınızı daha hızlı yapmak yerine daha hızlı şekilde kalori yakmak adı altında bir uygulama istiyorsanız sizlere su içmeyi tavsiye ediyoruz.

Su, yaşamamız için en önemli faktördür.

Su içmek aslında insanları zayıflatmaz. Ya da gündelik yaşantınızda olduğundan daha fazla su içmek sizleri tam anlamıyla zayıflatmaz. Ancak zayıflama nız konusunda yardımcı olur. Günde genelde birçok insan egzersiz yanı sıra yine de ne olursa olsun, 3 öğün yemek yemektedir. Bu 3 öğün yemekten önce kesinlikle 1 bardak su içmeniz, sizin her öğünde az yemek yemeniz için yardımcı olacaktır. Bu sayede sizler, gıda tüketiminizi az yaparak bunun yanı sıra çalışmalarınıza devam ederek gerekli kalori yakımını gerçekleştirebileceksiniz.

Bu teknik sayesinde birçok insan gündelik olarak yediği yiyecekleri azaltıyor ve bu sayede düşmek istediği kiloya kısa sürede düşüyor. Kesinlikle suyu yemekten önce içmelisiniz. Çünkü su, yemek arasında içildiğinde iştah açma gibi özelliği bulunduğundan daha fazla yemek yemenizi sağlayabilir. Bu nedenle sizlere suyunuzun yemekten önce içilmesini tavsiye ediyoruz.

Bu sayede karnınızda bir tokluk hissi oluşacak ve yemek istediğiniz yiyecek miktarı olduğundan biraz daha azalacaktır. Bu da sizin kısa sürede zayıflamanız için yararlı bir formül olmuş olacaktır. Kısa sürede sizlerde vermek istediğiniz kilolarınızı az gıda tüketimi yaparak, çok kalori yakarak gerçekleştirebileceksiniz.

  1. aysun
    Cumartesi, 10 Eyl 2011 zamanında 10:15 | #1

    Su içmenin zayıflamaya yardımcı olması konusu ilgimi çekti. Gerçi fazla su insanın midesini şişirip tokluk hissi veriyor ama bazı insanlarda da kilo yapıyor diye duymuştum. Hangisi doğru anlayamadım.

  1. şimdilik geri bağlantı yok