ana sayfa > Ahmet maranki diyetleri, Diyet, Genel > Elma Sirkesi Bal ve Su Formülü İle Zayıflama

Elma Sirkesi Bal ve Su Formülü İle Zayıflama

Pazar, 15 May 2011 yorum ekle yorumlara git

Her geçen gün yeni bir diyet, yeni bir zayıflama formülü karşımıza çıkıyor. Bunlardan bir tanesi de başlıkta da gördüğünüz Elma Sirkesi – Bal ve Su Formüllü zayıflama sistemidir.

Bu sistem son dönemlerin ünlü ismi Ahmet MARANKİ tarafından ortaya atılan ve birçok kişi tarafından başarı ile uygulanan bir yöntemdir.

Bu formül sayesinde birçok kişi 1 ay gibi bir sürede 5 kilo vermiş durumdadır. Bu 2 aylık bir sürede 10 kilo seviyesine çıkmaktadır ki buda oldukça önemli bir miktardır.

Bu formülde aslında diğer diyet sistemlerinde olmayan bir şey vardır. Bu formül sayesinde kişi kendi normal öğünlerinden pek fazla bir şey kısmadan ya da kaybetmeden dilediği gibi beslenebilmektedir. Ama bir şey kısmayalım dedik diye aşırıya kaçmamak gerekir. Kısacası bu diyet yasakların olduğu değil, çözümlerin olduğu bir diyettir.

Formülün yapılışını anlatalım sonrada formülün kullanışı hakkında birkaç bilgi veririz sizlere.

Doğal yollardan hazırlanan Elma Sirkesi – Bal ve Su formülü herkes tarafından evinde hazırlanabilecek olan bir kürdür. Ayrıca isminde yazan ürünlerden başka bir şeye de ihtiyaç duyulmamaktadır. Yani size komple kürün masrafı 50 TL bile olmayacaktır. Buda oldukça makul bir fiyattır.

Kür için bir kavanoz süzme hakiki bal, bir şişe doğal elma sirkesi ve su gerekecektir. Günümüzde bir şişe sirke 15-20 TL arasında iken doğal süzme balın kavanozu ise 30-40 TL arasındadır. Su ise malum bir litresi 1-2 TL civarındadır.

Bu karışımı hazırlarken aşağıdaki ölçülere uygun hareket edebilirsiniz.

4 Yemek kaşığı sirke + 4 yemek kaşığı bal + 4 su bardağı su

Bu şekilde hazırlayacağınız karışımı her gün özellikle akşam yemeklerinden önce yarım su bardağı olacak şekilde tüketebilirsiniz.

Normal şartlarda diyet esnasında suyun yararını hepimiz biliriz. Bu suyun yanında verilen bal ile sirkede hazmı kolaylaştırarak daha birçok artı sağlamaktadır. Kısacası hem açlığınızı azaltmakta, hem hazmı kolaylaştırmakta hem de atıkların ve kiloların hızla vücuttan atılmasına imkân sağlamaktadırlar.

Tamamen doğal bir karışım olmasının yanında kesinlikle bir anda fazla tüketilmesini önermiyoruz. Unutmayın ki birçok soruna sebep olabilir. Doğal bir ürünün bile aşırı kullanımı sıkıntı yaratabilir.

Elinde imkânı olanların elma sirkesini hazır almak yerine elde yapmalarını önerebiliriz. İnternet üzerinden birçok siteden elde edebileceğiniz formülü sayesinde fabrikasyon sirkelerden daha lezzetli ve sağlıklı olacaktır.

Hem de bu sayede doğal olarak yapıldığı noktasında şüphelerinizi ve aklınızda soru işaretleriniz kalmayacaktır.

Sağlıklı bir zayıflama ve daha güzel bir hayat için doğal önerilerden yararlanmanız dileğiyle. Zayıf ve sağlıcakla kalın

 1. ayşe
  Cumartesi, 28 May 2011 zamanında 16:19 | #1

  Yıllardan beri evde elma sirkesi kullanıyorum. hazım konusunda hiç bir sıkıntımız kalmadı. yazınızdaki bal ve suyla elma sirkesi formülünüz çok mantıklı geldi. evde herkese bu karışımı içereceğim.

 2. çiğdem
  Cumartesi, 04 Haz 2011 zamanında 22:16 | #2

  ahmet hocayı takip diyorum gercekten önerileri harika

 3. mukaddes
  Pazartesi, 26 Ara 2011 zamanında 11:47 | #3

  bende zayıflamak ıstıyorum

 4. fatih
  Cuma, 06 Oca 2012 zamanında 15:44 | #4

  bende çok kiloluyum ve 85 kilodayım nasıl verebilirim acil hemen vermeliyim lütfennnn

 5. aleynaaaaa
  Cumartesi, 03 Mar 2012 zamanında 20:10 | #5

  60 kilym

 1. şimdilik geri bağlantı yok