ana sayfa > Zayıflama Yöntemleri > En Etkili Zayıflama Yöntemi

En Etkili Zayıflama Yöntemi

Pazartesi, 02 May 2011 yorum ekle yorumlara git

Zayıflama yöntemleri ve diyetler üzerinde yapılan bir araştırmalar sonucu iyi bir zayıflama yöntemini olarak karşımıza çıkan Protein, yağ ya da şeker miktarına bakılmaksızın kalp-damar sistemi için yararlı olan az kalorili gıdaları tüketmenin ve düzenli spor yapmanın en iyi zayıflama yöntemi olduğu ortaya çıktı.

Maalesef zayıflama konusunda binlerce reçete vardır. Ama bu reçetelere rağmen dünyada kilo ve zayıflama sorunu yaşayan milyonlarca insan var. Bu zayıflama reçetelerinden çoğu birer şehir efsanesinden öte bir şey değildir. Bu nedenle önümüze çıkan her zayıflama yöntemine yani diyetlere, zayıflama haplarına, zayıflatıcı bitkilere ve diğer türden yöntemlere itibar etmemek en doğrusu olacaktır. Çünkü piyasa da şuan bir çok dolandırıcı kilo sorunu olan kişilerin bu zaaflardan faydalanarak zengin olmanın peşinde. Bu nedenle asla ve asla bir uzman hekim veya diyetisyene danışmadan zayıflamak için adım atmayınız.

Bir diyetisyene gittiğiniz de size en etkili zayıflama yöntemini metabolizmanızla da uyumlu bir şekilde size önerecektir. İyi bir diyetisyen asla sizi sıkacak zayıflama istediğinizi azaltacak sıkıcı diyetlerle sizi uğraştırmaz. Diyetlerin devamlılığının sağlanması için esneklik gerekmektedir. Gerekli istikrarı sağlayan diyetler her zaman başarıya ulaşmıştır.
Kilo sorunu olsun olmasın ergen çağını geçmiş sağlıklı bir birey günde 1400 ila 2400 arasında değişen bir kaloriyi vücuduna alır. Zayıflama sonrasında formunu koruyabilme için günde en az 15 dakikasını spora ayırması gerekir. Bunun yanında kilo sorunu bitse bile yemek konusunda asla kendini salmamalı düzenli olarak diyet yapıyormuşçasına beslenmesi gerekir. Eğer bunlar yapmazsa tekrar eski kilolu günlere bir dönüş olacaktır 

  1. mete
    Salı, 17 May 2011 zamanında 11:14 | #1

    Diyetisyene gitmek dünyanın parası. zaten diyet listelerine uymak için belli bir bütçe ayırmak gerekiyor. birde doktora para ayırmaktansa internetten bir çözüm bulmayı yeğlerim.

  1. şimdilik geri bağlantı yok