arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘bel bölgesinde ki yağlardan kurtulmak için’

Doktor Mehmet Öz Bel incelten Tarif

Pazar, 10 Haz 2012 yorum yok
mehmetoz-bel-inceltme

Türkiye’nin ünlü kalp cerrahı olan Mehmet Öz, son zamanlarda yaptığı araştırmalar doğrultusunda Bel incelten tarifini açıkladı. Yaz mevsimiyle beraber geneli bayanlar olmak üzere, bay ve bayanların genelinde yaşanan bel bölgesinde ki yağların toplanmasından kurtulmak gerçekten zor bir durumdur. Almak oldukça kolay iken vermesi kesinlikle zor olan bel bölgesinde ki yağlardan kurtulmak için sizler de Öz’ün yapmış olduğu formül sayesinde kısa zaman içerisinde tarifi uygulayarak faydalanabilirsiniz.

Öz, eğer ki gerçekten bel bölgesinde ki sorunlu durumdan kurtulmak istiyorsanız öncelikle lif açısından oldukça bol olan besinlerin tüketimini sağlamanız gerektiğini belirtmektedir. Bu tarz besinler olarak fasulye, börülce ve buna benzer besinler önermektedir. Bu besinleri haşlayarak yemeniz, sizlere gerçek anlamda katkı sağlayacaktır.

Her öğün de tüketmeniz gereken bir diğer besin ise baklagil olacaktır. Haşlanmış olan baklagilin tüketilmesi sonrasında gün içerisinde yediklerinizin bünyenizde yağ yapması engellenir ve kısa zamanda sindirim sisteminizin da tüketimini yaptığınız besin sayesinde hızlandığını görebilirsiniz. devamını oku…