Limon Zayıflatırmı

Perşembe, 14 Tem 2011 yorum ekle yorumlara git
Yellow lemon

Bilindiği üzere Türkiye sınırları içerisinde genel bir sorun aramak istediğimiz akla ilk gelecek olan sorun hiç kuşkusuz ki fazla kilo sorunudur. Özellikle bayanlar, bu problemi çok yaşasmakta ve artık pskiolojik sorun seviyesinde kafasına takmaktadır. Bu durum, her ne kadar rahatsız edici olsada artık zayıflatan bitkiler mevcut ve bu bitkiler ile çok kısa zaman dilimi içerisinde istediğiniz kiloya kavuşabilmeniz mümkün.

Limon, bilindiği üzere en faydfalı sebze türlerinden birisidir. Öncelikle vücudunuzun ihtiyacı olan C vitaminini sizlere sağlar ve kısa zamanda daha dinç bir insan olabilmenize olanak tanır. Bununla birlikte cilt sorunlarının giderilmesinde ve vücutta ki toksinlerin atılmasında çok önemli bir paya sahiptir. Ancak bayanların ilgisini çekebilecek en önemli özelliklerinden birisi de zayıflatma etkisi çok önemlidir. İçeriğinde barındırdığı antioksidan ile vücudunuzun daha sağlıklı kalmasını sağladığı gibi, günlük düzenli tüketim ile açlık ve tatlı yeme hissinizi minimuma indirerek kilo vermenizde çok önemli bir yere sahiptir. Artık zayıflama hapları nın genelde ne kadar yaygın olduğun biliyoruz. Öyle ki %100 zayıflatma etkili limon zayıflama hapları da çıkartıldı ve insanlar bu ürüne çok rağbet gösteriyorlar. Şifalı bitkiler sınıfına koyabileceğimiz limon, insanlar için adeta bir sağlık deposu konumundadır ve kısa zaman içerisinde istediğiniz vücuda kavuşmanın en etkili yöntemlerinden birisidir. C vitamini alarak, aynı zamanda kanserden korunarak zayıflama nın değeri paha biçilemez.

Günlük düzenli kullanım halinde mükemmel bir etki yaratan limon, fazla kilo sorunu yaşayan insanların sağlıklı bir şekildfe kilolarından kurtulmasında çok büyük bir etken olacaktır. İçinizin daha rahat olması için bu kullanımı doktor tavsiyeleri ile uygulamanız, daha kısa sürede daha hızlı sonuç alabilmenizde etkili olacaktır.

 1. yeliz
  Cuma, 15 Tem 2011 zamanında 16:49 | #1

  Limonun zayıflama etkisini ilk kez duyuyorum. hiç bir diyet uzmanından da duymamıştım. Yaz boyunca her gece bol limonlu salata yapıyoruz ama hiç birimiz bir gram zayıflamıyoruz.

 2. yasemin
  Pazartesi, 18 Tem 2011 zamanında 12:20 | #2

  limon c vitamini deposu. eğer limonun zayıflatma gibi bir özelliği varsa o zaman bütün c vitamini bol olan narenciyeleride tüketirken ve çocuklarımıza yedirirken çok dikkatli olmalıyız.

 3. betül
  Cumartesi, 17 Ara 2011 zamanında 12:18 | #3

  limonun zayıflattığını duymuştum.. birde sıcak sunun zayıflatmasıda var… yani yemekten önce bir bardak sıcak su..

 4. Ahmet Mert
  Cumartesi, 25 Şub 2012 zamanında 19:33 | #4

  turşu ve limon hakkında bilinmesi gerekenler oldukça çok

 5. deniz
  Cumartesi, 24 Mar 2012 zamanında 07:38 | #5

  limon kanı suya keser.zayıflatır

 6. Cuma, 21 Ara 2012 zamanında 13:58 | #6

  Vallaha ben yiyirum zayıflıyorum 11 yaşındayım 29 kiloyum

 1. şimdilik geri bağlantı yok